•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hej, Świecie Gastro - Nadchodzi PRIMATES!

Reklama restauracji

kreatywne

Google Ads

Tworzymy kampanie marketingowe w Google i kierujemy reklamę, która ma na celu pozyskiwać nowych klientów do restauracji - zarówno telefonicznych, lokalnych, jak i internetowych.

design

Pozycjonowanie restauracji

Zwiększamy widoczność restauracji w sieci, zwłaszcza w wynikach naturalnych (organicznych) wyszukiwarki Google oraz w mapach Google.

bohomazy

Strony www dla restauracji

Tworzymy od zera nową i oryginalną stronę internetową restauracji zgodną z brandem i Key Visualem restauracji, które są dostosowane pod każdy system zamówień online.

szybki jak blyskawica

Mailing

Wykonujemy kreacje mailingowe w której dostosowujemy komunikacje oraz wizualną stronę maila do wybranej grupy docelowej (eater).

marketing standard

Social Media (FB+IG)

W pełni zajmujemy się Instagramem oraz Facebookiem restauracji, kompleksowo realizując posty na fanpage'u oraz uruchamiając reklamę w Social Mediach.

video

Usługi graficzne i wideo

Kreujemy branding, identyfikacje wizualną restauracji oraz zajmujemy się wykonaniem i drukiem wizytówek czy ulotek. Dodatkowo oferujemy usługi wideo produktów i dań.

Z kim współpracujemy

Nasze projekty #gastro

Co nas

Cechuje

Doświadczenie

Kompleksowość

Znamy się na #gastro

Jak realizujemy reklamę dla restauracji?

Zasada Numer Jeden
(No. 01)

Pełna analiza restauracji

Pierwsze co robimy to analizujemy obecną sytuację restauracji w sieci, począwszy od wizerunku marki w internecie, po opinie w wizytówce Google, na Facebooku czy kwestie dowozów i zdjęć na stronie. 

Zasada Numer Dwa
(No. 02)

Doradztwo

To może się wydawać banałem, ale nawet najlepszy marketing może nie zadziałać, jeśli restauracja nie pracowała nad polepszeniem opinii w wizytówce Google, ma za drogi dowóz lub nie ma zdjęć w menu.

Zasada Numer Trzy
(No. 03)

Wprowadzenie

Po analizie i doradztwie wprowadzamy odpowiednią reklamę, która zrealizuje cele postawione przed nami cele, jak np. polepszenie wizerunku marki czy zwiększenie ilości zamówień online, telefonicznych oraz wizyt w lokalu.

Zasada Numer Cztery
(No. 04)

Komunikacja

Najważniejszą rzeczą od której zawsze wychodzimy jest komunikacja – pozostajemy w stałym kontakcie z restauratorami i w pełni monitorujemy wyniki kampanie oraz reagujemy, wprowadzamy zmiany, aby działania marketingowe przynosiły najlepsze rezultaty.

Skontaktuj się z nami!

Już jesteś przekonany co do naszych możliwości? To nie masz na co czekać, wypełnij formularz, zadzwoń, napisz – cokolwiek. Resztą zajmiemy się my.

Dzwoń śmiało:

Albo napisz: