Franczyza Sushi World

Stworzyliśmy nową stronę internetową dla marki Sushi World (franczyzowa) oraz pomagamy w zakresie promocji franczyzy w całej Polsce. 

Prowadzimy działania związane z bieżącym pozycjonowaniem franczyzy Sushi World w wynikach naturalnych Google oraz działań marketingowych w Google.

Strona:

Franczyza Sushi World

#gastro #seo #sem #wizerunek #odświeżenie #freshWEB

sushiworld-franczyza-mockup-phone
sushiworld-franczyza-mockup-tablet
sushiworld-franczyza-mockup-laptop

Cała sięć pod dobrą opieką

Nasza agencja wywodzi się z branży #gastro, którą znamy jak własną kieszeń. Dzięki temu doskonale wiemy, jak powinna wyglądać kampania marketingowa zarówno dla małego lokalu, jak i całej sieci chcącej zwiększyć ilość lokali współpracujących. 🍣

Tworząc nową stronę internetową dla Sushi World musieliśmy wziąć pod uwagę ich późniejszą optymalizację oraz wprowadzenie ich na wyższy poziom w zakresie widoczności. Dodatkowo musieliśmy wziąc pod uwagę nie tylko zachowanie obecnych pozycji w Google, ale i pozyskanie nowych słów kluczowych, aby franczyza Sushi World była widoczna na frazy związane z otwieraniem lokali franczyzowych.

Współpracujemy z Sushi World już od dłuższego czasu i efekty naszych prac są widoczne gołym okiem 👁️ Przy okazji – nie chcemy tylko promować teraz naszej pracy, ta sieć ma naprawdę świetne i pyszne sushi, wpadajcie do nich 😊